Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza Państwa do udziału w szkoleniu nt. Mapa drogowa w kierunku dostosowania zakładów oczyszczania miast do nowych przepisów – "Obowiązki ciążące na przedsiębiorcach zbierających i przetwarzających odpady po zmianie ustawy o odpadach oraz ogłoszeniu konkluzji BAT dla odpadów, a także wyzwania związane z planowaną nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach".

Szkolenie odbędzie się w dniu 7 listopada br. w Łodzi w Hotelu AGAT (ul. Strykowska 94, 91-604 Łódź). Prowadzący szkolenie: dr Jędrzej Bujny. Radca Prawny. Partner. – SMM Legal Sójka, Maciak, Mataczyński. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9:30 – w Sali konferencyjnej Hotelu AGAT (przewidywany czas szkolenia około 5,5 godziny)

Czytaj więcej
CZWARTEK, 18 października 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Szkolenie nt. "Ceny transferowe 2017 - nowe regulacje"

Szanowni Państwo

Zarząd Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast mając na uwadze potrzebę stałego aktualizowania wiedzy związanej z jakością zarządzania finansami firmy - zaprasza do udziału w szkoleniu nt.  "Ceny transferowe 2017 – nowe regulacje".
Szkolenie odbędzie się w dniu 22 marca 2017 r. w Łodzi w Hotelu Agat (ul. Strykowska 94; 91-604 Łódź; www.agathotel.pl).
Prowadzącym szkolenie będzie dr Jarosław F. Mika - członek Rady Programowej Instytutu Cen Transferowych Sp. z o.o. w Warszawie, Doradca Podatkowy.
Przewidywany czas szkolenia - ok. 6 godzin.
Rozpoczęcie szkolenia - godz. 10.00.
Koszt udziału w szkoleniu wynosi 430,00 zł/os. netto + 23% Vat
W cenie zapewniamy: materiały szkoleniowe, bufet kanapkowy i obiad.
Zgłoszenia należy dokonać przesyłając do dnia 10. 03. 2017 r. załączoną wypełnioną kartę zgłoszenia wraz  z  potwierdzeniem wpłaty na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo listownie na adres: Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast, ul. Energetyków 7, 65-729 Zielona Góra.

Serdecznie zapraszamy!
Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech Janka

Załączniki:

  1. Karta zgłoszenia
  2. Harmonogram szkolenia

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij