Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza Państwa do udziału w szkoleniu nt. Mapa drogowa w kierunku dostosowania zakładów oczyszczania miast do nowych przepisów – "Obowiązki ciążące na przedsiębiorcach zbierających i przetwarzających odpady po zmianie ustawy o odpadach oraz ogłoszeniu konkluzji BAT dla odpadów, a także wyzwania związane z planowaną nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach".

Szkolenie odbędzie się w dniu 7 listopada br. w Łodzi w Hotelu AGAT (ul. Strykowska 94, 91-604 Łódź). Prowadzący szkolenie: dr Jędrzej Bujny. Radca Prawny. Partner. – SMM Legal Sójka, Maciak, Mataczyński. Szkolenie rozpocznie się o godzinie 9:30 – w Sali konferencyjnej Hotelu AGAT (przewidywany czas szkolenia około 5,5 godziny)

Czytaj więcej
CZWARTEK, 18 października 2018 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Juliana, Łukasza, Bogumiła

Wybrano Dyrektora Roku Zakładu Oczyszczania Miasta

Wybrano Dyrektora Roku Zakładu Oczyszczania Miasta

Kapituła Konkursu "Dyrektora Roku 2017 Zakładów Oczyszczania Miast" informuje, że w XIX edycji Dyrektorem Roku został Pan Jacek Połomka - Prezes Zarządu Zakładu Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. w Marszowie.

Złotymi laurami Dyrektora Roku uhonorowani zostali:

Pani Jolanta Jabłońska- Wojciul - Prezes Zarządu Międzygminnego Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w Połczynie Zdroju
Pan Marian Janas - Prezes Zarządu Regionalnego Centrum Zagospodarowania i Unieszkodliwiania Odpadów " Czysty Region" Sp. z o.o. w Kędzierzynie- Koźlu
Pan Władysław Krawczyk – Prezes Zarządu Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Malborku Sp. z o.o.
Konrad Mikołajski - Prezes Zarządu Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o w Bydgoszczy

Uroczyste wręczenie laureatom statuetek i dyplomów Dyrektora Roku, odbędzie się 28 listopada br. w Warszawie, podczas Kongresu ENVICON Environmen.

Laureatom gratulujemy!

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij