WTOREK, 26 maja 2020 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Filipa, Pauliny, Marianny

ECOMONDO The Green Technologies Expo oraz Key Energy

ECOMONDO The Green Technologies Expo oraz Key Energy

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy poinformować o możliwości odwiedzenia targów ECOMONDO The Green Technologies Expo oraz Key Energy, które odbędą się w Rimini we Włoszech w dniach od 5 do 8 listopada 2019 r.

Dla kilkunastu wybranych firm z Polski, tzw. potencjalnych kupców, zainteresowanych ofertą handlową wystawców mamy ofertę pokrycia kosztów pobytu we Włoszech podczas tegorocznych targów.

Oferujemy: zakwaterowanie (3 noce) w hotelu 4*, tłumacza podczas zaplanowanych spotkań z wystawcami, transport z lotniska (Rimini, Bolonia) do hotelu i na tereny targowe, lunche oraz darmowe wejściówki, udział w koktajlach i uroczystych imprezach podczas targów.

Mile widziane firmy z sektorów: transport odpadów; zamiatanie ulic; rozwiązania w zakresie higieny miejskiej; zarządzanie bioplastikami i odpadami organicznymi. Maszyny i urządzenia do przetwarzania i usuwania odpadów; waloryzacja odpadów; rekultywacja zanieczyszczonego miejsca; zapobieganie i ryzyko. Kompletny cykl odpadów i waloryzacja wszystkich rodzajów odpadów; oprogramowanie do zarządzania i klasyfikacji odpadów. Sektor wodny - organy zarządzające zintegrowaną gospodarką wodną. Sektor rolniczy - firmy rolnicze i zootechniczne, nabywcy sektora biogazu i metanu. Key Energy - firmy działające w sektorach energii odnawialnej, słonecznej, wiatrowej, fotowoltaicznej, hydroelektrycznej; firmy zaangażowane w projekty inteligentnych miast;

Najważniejsze sekcje targów Ecomondo w 2019 roku:

Global Water Expo
Jest to sekcja poświęcona wszystkim etapom łańcucha zintegrowanego cyklu wodnego, od zlewni po odprowadzanie wody do środowiska lub ponownego wykorzystania jej w przemyśle. Global Water Expo promuje działalność networkingową wśród odbiorców krajowych i międzynarodowych oraz firm tworzących technologie.

Ecodesign – Raw Materials
Proces przechodzenia na gospodarkę o obiegu zamkniętym bazuje na efektywnym wykorzystywaniu zasobów i zrównoważonym pozyskiwaniu surowców. Celem jest zamknięcie cykli w ramach całego łańcucha wartości produktów, począwszy od projektowania produktów i procesów produkcyjnych; na Ecomondo poznasz innowacyjne technologie i nowe modele biznesowe.

Bioenergie – od biomasy po biogaz i biometan
Na Ecomondo przyjrzysz się systemom i technologiom, dzięki którym do sieci i na rynek będzie można włączyć nowy sposób produkcji gazów odnawialnych. Poznasz technologie, rozwiązania, przepisy prawne dotyczące rozwoju sektora biogazu/biometanu; zwłaszcza, jeśli chodzi o rolnictwo, w którym biomasy są przetwarzane na gotowe wyroby przemysłowe, surowce, energie lub paliwa.

Sal.Ve: odbywający się co dwa lata salon samochodów dla ekologii W 2019 roku powraca Sal.Ve: podczas wystawy będzie można zapoznać się z cała gama pojazdów przemysłowych i specjalnych do zbiórki odpadów stałych i płynnych, wraz z ostatnimi nowinkami technologicznymi. Na Ecomondo pojawią się najważniejsi gracze w produkcji śmieciarek, zamiatarek oraz sprzętu do zasysania i czyszczenia hydrodynamicznego, a także producenci podwozi i komponentów niezbędnych w tej branży.

INFORMACJE, SZKOLENIA, PRZYSZŁOŚĆ
Ecomondo to jedyna platforma w Europie, podczas której organizowany jest bogaty program konferencji, warsztatów i seminariów poświęconych nowym trendom w kraju i za granica, jeśli chodzi o gospodarkę o obiegu zamkniętym w różnych branżach: budownictwie, branży opakowań, elektronice, motoryzacji.

Zainteresowanych poznaniem szczegółów zapraszam do kontaktu.

Marzena Sadowska
MGJ CONSULTING
Reprezentant Targów Ecomondo i Key Energy
Tel. +48 791 219 207
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://en.ecomondo.com
http://en.keyenergy.it

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij