Szanowni Państwo!

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast organizuje w dniach 16.06.2024 – 19.06.2024 roku szkolenie dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów oraz składowiskami odpadów, kończące się egzaminem państwowym.
Uczestnicy po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zdaniu egzaminu uzyskają świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami w następujących zakresach: termicznego przekształcania odpadów oraz składowania odpadów.

 

Czytaj więcej
CZWARTEK, 23 maja 2024 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Iwony, Michała, Dezyriusza

59. Zjazd KFDZOM

Szanowni Państwo!

Zarząd Krajowy Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza do udziału w 59. Zjeździe naszego stowarzyszenia. Zjazd odbędzie się w dniach 25 - 27 maja 2022 roku w Hotelu "Grand Lubicz" w Ustce.

Gospodarzami Zjazdu będą: INNEKO Sp. z o. o. w Gorzowie Wlkp. oraz Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Wejherowie.

Zjazdy KFDZOM to zawodowa platforma kierowana do kadry zarządzającej wszystkich podmiotów zajmujących się gospodarką odpadami i oczyszczania miast. Daje możliwość zapoznania się z najnowszymi regulacjami i problemami dotyczącymi funkcjonowania całej branży , a poprzez osobiste kontakty, wzajemnej wymiany wiedzy i doświadczeń . To udział licznych firm oferujących szeroką gamę produktów i usług niemater ialnych . To miejsce do wręczania podziękowań i wyróżnień za szczególne osiągnięcia i aktywność na rzecz rozwoju naszej branży.

Koszt uczestnictwa w Zjeździe wynosi:

  • przy zakwaterowaniu w pokoju jednoosobowym - 2190,00 zł/osobę netto+ 23% VAT
  • przy zakwaterowaniu w pokoju dwuosobowym -1925,00 zł/osobę netto+ 23% VAT

Poniżej do pobrania program Zjazdu oraz karta zgłoszenia, którą należy przesłać w terminie do dnia 6 maja 2022 roku na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Należną kwotę za udział w Zjeździe należy wpłacić w terminie wysyłanego zgłoszenia na konto Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast na rachunek bankowy:
87 1090 2590 0000 0001 2267 6271 . W treści przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska osoby zgłoszonej do udziału w Zjeździe.


Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech Janka
UWAGA!:

  1. Prosimy o wypełnienie dołączonych dokumentów na przetwarzanie danych osobowych oraz dotyczących szczepienia. Pozwoli to umożliwić nam zwiększenie limitu osób zakwaterowanych w hotelu.
  2. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc noclegowych obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń oraz terminowość wniesienia wymaganej opłaty za udział.
  3. Rez ygnacj a po dniu 6 maja 2022 r. zobowiązuje do pełnego pokrycia kosztów za udział w Zjeżdzie.
  4. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonania zmian w programie.

PROGRAM ZJAZDU
PROGRAM ZJAZDU

KARTA ZGŁOSZENIA
KARTA ZGŁOSZENIARaport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska i Klimatu

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij