Szanowni Państwo!

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast zaprasza do udziału w szkoleniu przygotowującym do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów, oraz składowiskami odpadów.

Proponowane szkolenie odbędzie się w Zielonej Górze w Hotelu For - Rest (ul. Głogowska 4A, Racula, 66-004 Zielona Góra; www.for-rest.pl).

 

Czytaj więcej
PIĄTEK, 8 grudnia 2023 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Marii, Wirginii, Wirgiliusza

Kurs przygotowujący do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów, oraz składowiskami odpadów

Szanowni Państwo,
zapraszamy do udziału w szkoleniu przygotowującym
do egzaminu państwowego dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów,
oraz składowiskami odpadów

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast organizuje w dniach 02.04.2023 - 05.04.2023 roku szkolenie dla zarządzających spalarniami odpadów, współspalarniami odpadów oraz składowiskami odpadów,  kończące się egzaminem państwowym.

Uczestnicy  po ukończeniu szkolenia i pozytywnym zdaniu egzaminu uzyskają świadectwo stwierdzające kwalifikacje w zakresie gospodarowania odpadami w następujących zakresach: termicznego przekształcania odpadów oraz składowania odpadów.

Proponowane szkolenie odbędzie się w Zielonej Górze w Hotelu For - Rest (ul. Głogowska 4A, Racula, 66-004 Zielona Góra; www.for-rest.pl).

Koszt uczestnictwa obejmuje,  zakwaterowanie w pokojach, całodzienne wyżywienie, przerwy kawowe oraz  koszty organizacyjne  i  wynosi:

  • przy zakwaterowaniu w pokoju 1-osobowym - 2250,00 zł/os. netto tj. 2767,50 zł/os. brutto
  • przy zakwaterowaniu w pokoju 2-osobowym - 1950,00 zł/os. netto tj. 2398,50 zł/os. brutto

Egzamin przeprowadzony zostanie w dniu 5 kwietnia br. przez Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze (sala egzaminacyjna Urzędu Marszałkowskiego ul. Podgórna 7).
Dojazd na egzamin z hotelu we własnym zakresie.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy dokonać przesyłając załączoną, wypełnioną "kartę zgłoszenia na szkolenie" wraz z potwierdzeniem wpłaty (e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) do dnia 17 marca 2023 r.
"Kartę zgłoszenia na egzamin" należy przesłać bezpośrednio na adres Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze do dnia 17 marca 2023 r.  (Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego - Departament Środowiska Wydział Gospodarki Odpadami, ul. Podgórna 7, 65-057 Zielona Góra).

Opłata za egzamin wynosi 34% przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw za ostatni kwartał poprzedzający datę złożenia wniosku. Informację dotyczącą wysokości wpłaty za egzamin uzyskają Państwo w Urzędzie Marszałkowskim pod nr telefonu 068/45-65-597 lub 068/45-65-596.

Jednocześnie informujemy, iż przed przystąpieniem do szkolenia należy zapoznać się z aktami prawnymi w takim stopniu aby szkolenie służyło do ugruntowania Państwa wiedzy.

 

Prezes Zarządu Krajowego

Wojciech Janka

Załączniki:

  1. Karta zgłoszenia na szkolenie
  2. Karta zgłoszenia na egzamin
  3. Program szkolenia

UWAGA: Wykaz aktów prawnych zostanie przesłany drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa w karcie zgłoszenia adres mailowy!

Ilość miejsc ograniczona!

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij