PIĄTEK, 21 czerwca 2024 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Alicji, Marty, Alojzego

34. Konferencja Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacje, rekultywacja, odzysk surowców i energii

34. Konferencja Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacje, rekultywacja, odzysk surowców i energii

Serdecznie zapraszamy na 34. Konferencję Nowe życie składowiska odpadów – eksploatacje, rekultywacja, odzysk surowców i energii, która odbędzie się w dniach 5-7 marca 2024 r. w Kudowie-Zdrój. To coroczne spotkanie stanowi niezrównane forum dyskusji, umożliwiające eksploatatorom, dostawcom technologii, ekspertom i naukowcom wymianę doświadczeń oraz refleksję nad najważniejszymi aspektami związanymi z zarządzaniem składowiskiem.

W tegorocznej edycji ponownie poruszymy kwestie, które kształtują przyszłość branży, takie jak innowacyjne metody pozyskiwania energii na składowiskach czy nowe technologie dostępne przy eksploatacji i rekultywacji składowiska. Koncentrując się na istniejących obiektach, skupimy się na aspektach związanych z biogazem składowiskowym oraz strategiach minimalizacji negatywnego wpływu składowania odpadów na środowisko, obejmując problematykę pożarów i odcieków. W tym roku poruszymy również problematykę nielegalnych i dzikich wysypisk.

W programie konferencji znajdą się również inspirujące przykłady udanych rekultywacji, zarówno w kraju, jak i za granicą. Podczas wydarzenia nie tylko pogłębimy naszą wiedzę, ale także stworzymy przestrzeń do nawiązywania cennych relacji biznesowych.

Trzeciego dnia konferencji zapraszamy na warsztaty rozwijające kompetencje, które mogą przydać się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.
Zapraszamy wszystkich specjalistów, aby razem eksplorować nowe możliwości, dzielić się wiedzą i rozwijać się w branży składowania odpadów!

Więcej informacji na: https://skladowiskowa.abrys.pl/

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska i Klimatu

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij