PIĄTEK, 21 czerwca 2024 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Alicji, Marty, Alojzego

Klub Mentora

Klubu Mentora

Zaproszenie do Klubu Mentora

Krajowe Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast to organizacja zrzeszająca najaktywniejszych menadżerów pracujących w branży gospodarki odpadami. Ludzi posiadających ogromny bagaż wiedzy i doświadczeń związanych z funkcjonowaniem branży we wszystkich jej obszarach. Ludzi, którzy z chęcią podzielą się z innym w szczególności rozpoczynającymi start w tej skomplikowanej dziedzinie gospodarki i ekologii.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby znaleźć swojego zawodowego mentora do kontaktu z biurem KFDZOM mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mentor KFDZOM to osoba która ma stanowić istotny element na drodze rozwoju rozpoczynających bądź chcących rozpocząć karierę w naszej branży. To ktoś, kto bezinteresownie deklaruje się poświęcić część swojego czasu szukającym swojej ścieżki zawodowego rozwoju. To nie tylko ekspert, ale mistrz, często zawodowy i duchowy przewodnik. Mentor to też ktoś, kto wcześniej osiągnął to, co wielu pragnie osiągnąć i co najważniejsze, jest to osoba, która chętnym wyciągnie pomocną dłoń, pomoże znaleźć właściwe rozwiązanie na każdy zawodowy problem oraz udzieli odpowiednich porad. Dla poszukujących swojej ścieżki już chociażby z powyższych powodów znalezienie swojego mentora jest szansą na nowe lepsze otwarcie. Na nowy czas w którym pragnieniem będzie zostać branżowym ekspertem. W pojedynkę ciężko się wędruje. I to jest właśnie jeden z głównych czynników, dla którego znalezienie mentora to rzecz bardzo istotna dla zbudowania własnej ścieżki kariery zawodowej.

Klub Mentora służy poszukującym swojego przewodnika. Kojarzy chcących się dzielić swoją wiedzą z tymi, którzy tej wiedzy szukają.

  Pozdrawiam
Wojciech Janka
Prezes Zarządu Krajowego

Załączniki:
1. Karta Zgłoszenia 

2. Mentorzy KFDZOM 

 

 Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska i Klimatu

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij