Szanowni Państwo!

Zarząd Krajowy Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast serdecznie zaprasza do udziału w 62. Zjeździe naszego stowarzyszenia. Zjazd odbędzie się w dniach 20 - 22 września 2023 roku w Hotelu STOK w Wiśle.

Gospodarzem Zjazdu będzie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.; Katowice oraz Międzygminny Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi; Janczyce.

Serdecznie zapraszamy!

 

Czytaj więcej
PONIEDZIAŁEK, 25 września 2023 r. godz. . Dzisiaj są imieniny: Aurelii, Władysława, Kamila

Plebiscyt "Perła Roku"

Plebiscyt "Perła Roku"
Krajowego Forum Dyrektorów Zakładów Oczyszczania Miast na najlepszego wystawcę podczas Zjazdów Forum.


Ważną częścią każdego ze Zjazdów KFDZOM jest prezentacja oferty handlowej zaadresowana do firm eksploatacyjnych. Wystawiając duży sprzęt na wystawie zewnętrznej i prezentując propozycje zakupowe na wystawie stolikowej, zachęcamy do nawiązywania kontaktów handlowych rozwijających naszą branżę. Doceniając w sposób znaczący wystawiających, podczas Zjazdów głosujemy na najlepszych dostawców różnorodnych produktów służących codziennej pracy zakładom oczyszczania miast i gospodarki odpadami.

Regulamin Plebiscytu "Perła Roku"

  1. Organizatorem plebiscytu Perła Roku jest KFDZOM.
  2. Celem plebiscytu jest wyłonienie podmiotu oferującego zakładom gospodarki odpadami - zakładom oczyszczania miast produkt lub produkty mające w danym roku kalendarzowym największe uznanie członków KFDZOM i uczestników organizowanych przez Forum Zjazdów.
  3. Listę podmiotów typowanych do tytułu Perły Roku stanowią wszyscy wystawcy uczestniczący w Zjazdach danego roku.
  4. Prawo do udziału w głosowaniu i oddania jednego głosu w trakcie każdego Zjazdu ma każdy zarejestrowany uczestnik Zjazdu.
  5. Głosowanie odbywa się dwa razy w danym roku poprzez zaznaczenie na sporządzonej przez organizatorów liście, trzech podmiotów których produkt/y, oddający głos uznaje za najlepszy w danym roku.
  6. Tytuł Perły Roku otrzyma podmiot który podczas wiosennego i jesiennego Zjazdu dostanie największą ilość ważnie oddanych głosów.
  7. Wynik głosowania z uroczystym wręczeniem zwycięzcy Perłowej Patery zostanie ogłoszony w roku następnym podczas wiosennego Zjazdu.
  8. Nagrodzeni dostają prawo do bezpłatnej prezentacji swojej oferty handlowej podczas wręczania dyplomów w trakcie uroczystej kolacji w pierwszym dniu wiosennego Zjazdu. Lista nagrodzonych zostanie opublikowana na łamach Przeglądu Komunalnego, stronach internetowych oraz Facebooku Forum.

Raport nr 1 firmy HSM Polska

Raport nr 1 firmy HSM Polska:

"Rynek gospodarki odpadami po wprowadzeniu rewolucji śmieciowej"

stan na wrzesień 2014

Historia Gospodarki Odpadami

Historia Gospodarki Odpadami

Ministerstwo Środowiska

Ministerstwo Środowiska

NFOŚiGW

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Grupa zamknięta - wymaga logowania
Udostępnij